Zadzwoń +48 692 488 255 Napisz: biuro@lotar.pl

Blaty z Corianu

Jednym z elementów naszej działalności produkcyjnej jest tworzenie wyjątkowo odpornych materiałów, do jakich można zaliczyć blaty z Corianu. Dzięki ich zastosowaniu możliwe będzie stworzenie bardzo funkcjonalnych, a jednocześnie nadzwyczaj eleganckich przestrzeni, a to za sprawą dużych możliwości ukształtowania materiału.

Tym, co wyróżnia blaty z Corianu, jest możliwość formowania ich w niemal dowolny kształt, który będzie doskonale komponował się z danym wnętrzem. Materiał ten wykazuje się bardzo wieloma możliwościami ingerencji w jego strukturę – począwszy od formowania termicznego, przez malowanie, aż po grawerowanie. Właśnie dzięki temu może być wykorzystywany niemal wszędzie, umożliwiając tworzenie przestrzeni zgodnie z własnym zamysłem.

Do bardzo istotnych cech kompozytowych blatów z Corianu z grupy solid surface należą: wysoka odporność na działanie szkodliwych czynników, łatwość w naprawie, higiena, nietoksyczność oraz znakomite walory wizualne. Co więcej, są one przyjazne środowisku naturalnemu oraz dostępne w bardzo rozbudowanej gamie kolorystycznej. Dzięki temu doskonale sprawdzają się w wielu miejscach – począwszy od domów prywatnych, przez placówki gastronomiczne i zajmujące się ochroną zdrowia, aż po hotelarstwo czy budownictwo biurowe.

Przykładowe realizacje