Zadzwoń +48 692 488 255 Napisz: biuro@lotar.pl

Regały sklepowe

Odpowiednie wyposażenie obiektów handlowych jest kluczem do tego, aby cieszyć się możliwie najlepszym zagospodarowaniem poszczególnych towarów. Właściwie dobrane regały sklepowe pozwalają nie tylko zachować porządek, ale także stworzyć sprzyjającą zainteresowaniu klientów ekspozycję, a także zapewnić łatwy dostęp do poszczególnych produktów.

U nas zaopatrzycie się w bardzo zróżnicowane regały sklepowe. Producent, firma Lotar, zadbał o to, aby w naszym sklepie znalazły się systemy odpowiadające na rozmaite potrzeby Klientów. Poszczególne elementy wyposażenia różnią się między sobą wymiarami, nośnością półek, sposobem montażu, a także rodzajem wykorzystanych do ich produkcji materiałów. Dzięki rozmaitym modułom możliwe będzie optymalne wykorzystanie całej dostępnej przestrzeni handlowej.

Przygotowując regały sklepowe zadbaliśmy o to, aby były one dostosowane do potrzeb różnych branż. Tym właśnie sposobem znajdziecie u nas zarówno meble na artykuły spożywcze, przeznaczone do prezentowania odzieży, towarów przemysłowych, RTV i AGD oraz wiele innych. Ponadto każdy z naszych elementów wyposażenia przestrzeni handlowych jest bardzo solidny, wytrzymały i trwały, a także zapewnia wyjątkowe walory estetyczne.

Przykładowe realizacje