Zadzwoń +48 692 488 255 Napisz: biuro@lotar.pl

Meble recepcyjne

Pomieszczenia, w których przyjmuje się klientów czy kontrahentów, czyli np. recepcje, wymagają przemyślanego wyposażenia – tak, aby z jednej strony były one nadzwyczaj funkcjonalne i komfortowe, zarówno dla pracowników, jak i dla ich gości, z drugiej z kolei – by ich estetyka sprzyjała reprezentacyjnemu charakterowi wnętrz – w końcu to od nich zależy pierwsze wrażenie, jakie zostanie wywarte na wszystkich osobach odwiedzających daną firmę.

Z myślą o tych szczególnych miejscach nasza firma produkuje najbardziej wyjątkowe meble recepcyjne. Każdy z tych elementów wyposażenia jest wykonany z najlepszych materiałów i z pełną troską o ergonomię, dzięki czemu nie tylko doskonale wygląda, ale także wpływa na wysoką wydajność pracy oraz znacznie usprawnia komunikację.

Nasze meble recepcyjne realizujemy na zamówienie Klienta, odnosząc się do dostarczonego przez niego projektu, a tym samym w najwyższym stopniu odpowiadając na jego oczekiwania. Realizujemy także własne projekty. Jesteśmy w stanie wykonać lady proste i narożne, a także zrealizować nietypowe zamówienia na wymiar. Możemy zaoferować zarówno meble klasyczne, jak i podążające za najnowszymi trendami w kwestiach designu – każde z nich w wyjątkowy sposób podkreślą prestiż firmy i będą jej prawdziwą wizytówką.

Przykładowe realizacje