Zadzwoń +48 692 488 255 Napisz: biuro@lotar.pl

Blaty Solid Surface

Dostępne w naszym sklepie blaty z materiału solid surface to gwarancja zadowolenia z wybranych elementów wykończeniowych nawet po upływie wielu lat. Tym, co wyróżnia ten materiał jest zawartość kompozytów mineralnych, takich jak chociażby wodorotlenek glinu oraz akryl. Nasze płyty mineralno-akrylowe doskonale sprawdzą się w wielu sektorach – w tym zarówno prywatnym, jak również komercyjnym i publicznym.

Tym co wyróżnia materiał solid surface, są ogromne możliwości aranżacyjne, jakimi się on wykazuje, a także znakomita odporność – zarówno na działanie czynników chemicznych, jak i naturalnych.

Połączenie piękna i wytrzymałości blatów z materiału solid surface przekonuje do tego, aby wykorzystywać je wszędzie tam, gdzie mają powstać najbardziej wyjątkowe rozwiązania architektoniczne. Możliwości cięcia i formowania materiału sprawiają, że możliwe jest wykorzystanie go w niemal każdym miejscu, podkreślając tym samym jego charakter. Co bardzo istotne, łączenia na płycie kompozytowej są niemal niewidoczne, co jeszcze bardziej przekłada się na wysokie walory wizualne poszczególnych rozwiązań. Co za tym idzie, w przeciwieństwie do prac z wykorzystaniem drewna czy kamienia, nie ma żadnych ograniczeń co do rozmiarów wykonanego elementu!

Przykładowe realizacje