Zadzwoń +48 692 488 255 Napisz: biuro@lotar.pl

Meble hotelowe

Wyposażenie obiektów zajmujących się działalnością turystyczną jest bardzo ważną kwestią, ponieważ aranżacje muszą przypaść do gustu nie tylko właścicielom poszczególnych kompleksów, ale także całym rzeszom gości, które będą się przez nie przewijać. Właśnie dlatego tak istotną kwestią jest to, aby meble hotelowe były bardzo praktyczne, komfortowe w użytkowaniu, a jednocześnie by pomagały stworzyć spójną, harmonijną i bardzo piękną aranżację.

Producent mebli hotelowych, firma Lotar, jest w stanie dostosować stylistykę oraz kolorystkę poszczególnych elementów wyposażenia do specyfiki i charakteru pomieszczeń, w których mają być one wykorzystywane. Zależy nam na kompleksowości naszych działań produkcyjnych, w związku z czym korzystając z naszej oferty będziecie mieli okazję zaopatrzyć się w rozwiązania niezbędne w każdym obiekcie noclegowym – począwszy od mebli hotelowych przeznaczonych do pokoi, przez wyposażenie restauracji i sal konferencyjnych, aż po rozwiązania niezbędne w każdej recepcji.

Dbając o wygodę oraz o to, by nasze elementy wyposażenia stanowiły integralną cześć danego wnętrza, stawiany na wykorzystywanie najlepszych materiałów oraz sięgamy po innowacyjne metody produkcji, za sprawą których zarówno wykonanie, jak i wykończenie oferowanych przez nas elementów wyposażenia wnętrz jest bez zarzutu.

Przykładowe realizacje