Zadzwoń +48 692 488 255 Napisz: biuro@lotar.pl

Meble apteczne

Przygotowujemy komponenty, umożliwiające kompleksowe wyposażenie aptek. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania doskonale dostosowane do potrzeb współczesnych odbiorców rynku farmaceutycznego.

Produkujemy wytrzymałe meble apteczne, dzięki którym można bez problemu przechowywać i segregować sprzedawany asortyment. Sprzedawane przez nas produkty pozwalają na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w placówce.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo elementy wyposażenia takie jak:

  • regały przyścienne i wolnostojące,
  • regały z półkami oraz z wysuwanymi szufladami,
  • szafy i szafki zamykane na klucz,
  • witryny,
  • lady.

Meble apteczne, które Państwu proponuje nasza firma, powstają na bazie dobrej jakości materiałów. Zwracamy szczególną uwagę na gładkość blatów, a także na cechy, które sprzyjają zachowaniu sterylnej czystości w pomieszczeniu. Jest to szczególnie istotne z uwagi na charakter prowadzonej działalności.

Umożliwiamy stworzenie kompletnego wyposażenia dla każdej placówki. Opracowujemy projekty mebli, uwzględniające wielkość i układ przestrzenny placówki farmaceutycznej. Na tej podstawie tworzymy komponenty, które zapewniają najlepsze zagospodarowanie przestrzeni. Dbamy także o estetykę proponowanych rozwiązań.