Zadzwoń +48 692 488 255 Napisz: biuro@lotar.pl

Blaty

Zajmujemy się wykonywaniem elementów wyposażenia wnętrz sklepowych, magazynowych czy biurowych, które jesteśmy w stanie zrealizować na indywidualne zamówienie każdego z naszych Klientów. U nas możecie zaopatrzyć się m. in. w blaty solid surface, czyli takie, które zostały wykonane przy zastosowaniu kompozytów mineralnych.

Oferujemy należące do grupy solid surface materiały, takie jak chociażby cenione na rynku Corian oraz Staron, wykazujące się dużą zawartością wodorotlenku glinu, akrylu, a także pigmentów różnego typu. Do ich najważniejszych cech należy fakt, że są bardzo odporne i nawet po wielu latach nie widać na nich znacznych oznak użytkowania. Co równie istotne, są one bardzo łatwe w obróbce, co pozwala na tworzenie we wnętrzach najbardziej wyjątkowych kompozycji. Dzięki temu wykazują się dużo większą funkcjonalnością niż drewno czy kamień.

Wykorzystując materiały solid surface z łatwością można wykonać różnego typu blaty z Corianu oraz Staronu – od kuchennych, przez recepcyjne, aż po laboratoryjne. Warto sięgnąć po nie nie tylko ze względu na możliwość dowolnego modelowania za sprawą termoplastyczności. Blaty ze Staronu oraz Corianu są także bardzo odporne na działanie substancji chemicznych, wody, kwasów, promieniowania słonecznego i wielu innych czynników.