Zadzwoń +48 692 488 255 Napisz: biuro@lotar.pl

Jak otworzyć sklep z bielizną?

Jak otworzyć sklep z bielizną?

Sklep z bielizną może okazać się na prawdę trafionym interesem. Ten asortyment jest przecież czymś, co noszą wszyscy, niezależnie od płci czy wieku. Nie oznacza to jednak, że za założenie takiego lokalu warto zabierać się bez dobrze przemyślanej strategii. W przeciwnym wypadku może się okazać, że potencjalni klienci, owszem, będą potrzebować bielizny, ale nie od nas. Co powinniśmy więc uwzględnić podczas zakładania takiego sklepu?

Profil klienta

Musimy przeanalizować, kto ma być potencjalnym odbiorcą naszego towaru. Oczywiście najczęściej sprzedaje się bielizna damska, ale może warto stworzyć ciekawy asortyment męski lub połączyć te dwa rodzaje. Zastanówmy się, czy chcemy także posiadać w ofercie bieliznę dziecięcą. Ale przede wszystkim określmy, jakim budżetem ma dysponować klient – a więc czy będziemy sprzedawać markową bieliznę czy raczej taką na każdą kieszeń.

Skąd będziemy brać towar?

Zorientujmy się, gdzie będziemy w stanie uzyskać najlepsze warunki – w hurtowniach, bezpośrednio u producentów, a może najbardziej opłacalne będzie sprowadzanie towaru na własną rękę prosto z Chin?

A może franczyza?

Franczyza to bezpieczne rozwiązanie, jeśli zdecydujemy się na bieliznę markową. Zyskamy budzący zaufanie szyld oraz ogromne wsparcie profesjonalistów w prowadzeniu biznesu.

Lokal

W przypadku lokalu ważna jest nie tylko lokalizacja, ale też wyposażenie. Meble są kwestią kluczową. Najlepiej tworzyć je na zamówienie, zarówno pod wymiar sklepu, jak i pod faktyczne potrzeby i konkretny pomysł aranżacyjny. Tak tworzone meble to gwarancja optymalnego wykorzystania przestrzeni, najlepszych materiałów, maksymalnej trwałości oraz unikalnego designu, zaś specjaliści pomogą dobrać właściwy do potrzeb projekt.