Zadzwoń +48 692 488 255 Napisz: biuro@lotar.pl

Jak otworzyć sklep z odzieżą męską?

Jak otworzyć sklep z odzieżą męską?

Mówi się, że najtrudniejszymi klientami, jeśli chodzi o sprzedaż odzieży, są kobiety. Ile w tym nieprawdy wie każdy, komu przyszło prowadzić sklep z ubraniami dla mężczyzn. Okazuje się, że oni także dzielnie trzymają się określonego stylu, zwracają uwagę na detale oraz na jakość. Prawdą jest jednak to, że mężczyźni rzadziej niż kobiety kupują odzież, co sprawia, że trzeba bardziej się postarać, by trafić w ich konsumenckie potrzeby.

Zakładając sklep z ubraniami męskimi, weźmy pod uwagę:

– jaki typ odzieży chcemy posiadać w ofercie – ubrania sportowe, eleganckie, garnitury, a może wolimy nastawić się głównie na spodnie bądź na odzież wierzchnią,

– czy chcemy posiadać w ofercie odzież markową czy raczej taką dostępną na każdą kieszeń. A może dobrym rozwiązaniem będzie outlet lub franczyza?

 

W każdym przypadku musimy pomyśleć o dobrej lokalizacji i jak najdogodniejszym umeblowaniu. Znajdujące się w sklepie meble powinny odpowiednio prezentować i przechowywać towar, zapewniać klientom wygodne przeglądanie i mierzenie ubrań, a ponadto muszą być estetyczne i dopasowane do charakteru sprzedawanego towaru. Dlatego najlepszym rozwiązaniem są meble tworzone na wymiar. Profesjonaliści nie tylko wykonają produkty najwyższej jakości, które optymalnie wykorzystają przestrzeń lokalu, ale i pomogą w stworzeniu odpowiedniego projektu. Pamiętajmy o tym, że pierwsze wrażenie jest jednym z tych czynników, które najbardziej decydują o tym, czy dany klient zdecyduje się dokonać zakupu, czy też będzie wolał udać się do konkurencji.